برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۴/۱۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» قیمت فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550

قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550

برای بررسی قیمت فرش های 700 شانه تراکم 2550 ، کلیک کنید .
بازار فرش های ماشینی پر است از انواع و اقسام فرش هایی که در شانه و تراکم های مختلف و انواع و اقسام رنگ ها و طرح ها تحت برند های گوناگون عرضه می شوند . اولین کارخانه فرش ماشینی در سال های 1350 تأسیس شد و پس از آن رفته رفته بر تعداد کارخانه ها و کارگاه های بافت فرش ماشینی افزوده شده به گونه ای که در حال حاضر بالغ بر 700 برند ثبت شده تنها در شهر کاشان مشغول فعالیت است . شهر کاشان یکی از چندین و چند شهری است که به علت تعداد زیادی کارخانه های فرش بافی در کشور عزیزمان به شهرت رسیده است . شهر های دیگری مانند شیراز ، مشهد ، یزد ، تبریز و اصفهان نیز دارای کارخانه های نامی و پر آوازه ای هستند که محصولات خود را حتی به کشورهای خارجی هم صادر می کنند .
پویایی و تنوع فرش های ماشینی به میزان زیادی به خلاقیت و نوآوری تولید کنندگان بستگی دارد و از آنجایی که تولید کنندگان کاشانی در تولید ارائه محصولات نهایت توان خود را به کار گرفته اند طبیعی است که با گذشت حدود 4 دهه چنین بازار بزرگی از فرش های ماشینی در اختیار خریداران گذاشته شده باشد . هرچند در ابتدای تولید چنین سرعت رشدی غیرقابل پیش بینی بود .
در حال حاضر یکی از انواع دسته بندی های فرش های ماشینی ، دسته بندی بر اساس شانه و تراکم است . فرش ها را می توان به 5 دسته 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تقسیم نمود که به ترتیب از ساده ترین و ارزان قیمت ترین به سمت زیبا ترین ، لوکس ترین و گران قیمت ترین پیش می روند . فرش های 700 شانه در تراکم های مختلف در بازار های داخلی بیشترین میزان فروش را به خود گرفته اند و تراکم رایج آن 2550 می باشد . فرش های 700 شانه تراکم 2550 چنان در بین خریداران جایگاه پیدا کرده است که بی شک یک تخته فرش 700 شانه با تراکم 2550 در هر خانه ای یافت می شود . این محصول بنابر ویژگی های فنی و ظاهری که در ادامه اشاره خواهد شد ، کاربرد های وافری دارد به حدی اگر برای تمامی فضاهای بهترین نباشد اما می تواند مناسب باشد .
مقاله ای که تحت عنوان فرش 700 شانه در تراکم 2550 در حال مطالعه هستید به بررسی ویژگی های محصول مذکور پرداخته و توضیح خواهد داد که چرا فرش 700 شانه تا این اندازه محبوب و کاربردی شده است . از سوی دیگر نحوه و روش خرید فرش به قیمت درب کارخانه مد نظر بوده که در انتهای نوشتار به این مهم خواهیم پرداخت .
فرش های 700 شانه در تراکم 2550
فرش های 700 شانه ، محصولاتی هستند که در هر متر عرض تعداد 700 گره دارند و تراکم 2550 محصولاتی هستند که در هر متر طول تعداد 2550 گره دارند . تعریف ارائه شده را می توان به فرش ها با شانه و تراکم دیگر هم نسبت داد و در تعریف کلی می توان تعداد گره در هر متر طول را تراکم و تعداد گره در هر متر عرض را شانه نامید .
فرش ها بنا بر تعداد گره های طولی و عرضی یا تراکم و شانه دارای ویژگی های فنی و ظاهری مختلفی هستند . مهم ترین و کلی ترین ویژگی که در شانه و تراکم حاصل می شود ظرافت بافت ، زیبایی و مقاومت و دوام است . هرچه تعداد شانه و تراکم بیشتر شود :
1- فرش به سمت فرش های دستبافت نزدیک می شود . فرش های 1500 شانه و 1200 شانه به حدی زیبا هستند که در اصطلاح فرش های شبه دستبافت نامیده می شوند . همچنین فرش های 500 شانه و پس از آن فرش های 700 شانه بافت درشت داشته و چندان ظریف نیستند . اما زیبایی قابل قبول فرش های 700 شانه موردی است که خریداران را به سمت خود جذب کرده است .
2- ظرافت فرش بیشتر و دوام و تاب آوری آن کم تر می شود . فرش های ماشینی 700 شانه در مقایسه با فرش های ماشینی 1200 شانه و 1500 شانه تاب آوری بسیاری بالایی دارند . توان این محصولات در برابر پاخوردگی و فشار به حدی است که خریداران از فرش های 700 شانه برای مکان های پرتردد استفاده می کنند .
3- هرچه تعداد گره ها بیشتر شود ، ارتفاع نخ خاب هم کم تر می شود . فرش های 700 شانه ارتفاع مناسبی دارند و یکی از دلایل مقاومت و تاب آوری ان نیز همین ارتفاع بالا و خاصیت ارتجاعی نخ خاب است .
4- قیمت محصولات بیشتر خواهد شد . بالا رفتن شانه و تراکم موجب در هم تنیدگی و در هم فشردگی بیشتر بافته می شود . هرچه تعداد این گره ها بیشتر باشد ، طبیعی است که مواد اولیه بیشتری موردنیاز بوده و هزینه تمام شده بافت بیشتر می گردد . علاوه بر این قیمت فرش های 1500 شانه نسبت به سایر بافته ها بیشتر است چراکه طرح ها و نگاره های بافته شده در فرش های متراکم و پر شانه ظرافت و زیبایی بیشتری دارد و الیاف مورد استفاده در عین آنکه از نظر اسمی با الیاف فرش های 700 شانه مشابه هستند ، اما گران قیمت تر هستند .
5-    و ... .
قیمت فرش های 700 شانه در تراکم 2550
فرش های 700 شانه فروشگاه فرش کاشان به علت قیمت مناسب طرفداران زیادی را به خود جلب کرده اند . فرش هایی مقاوم و مطلوب که به دلایل زیر از قیمت مناسبی برخوردار هستند :
1- فرش های 700 شانه در تراکم 2550 تحت برند فرش کاشان بصورت عمده تولید می شوند . این مهم موجب شده تا مواد اولیه جهت تولید فرش های ماشینی مذکور بصورت عمده و به قیمت ارزان خریداری شود . در عین حال خرید مواد اولیه فرش های 700 شانه فروشگاه فرش کاشان بصورت مستقیم از صادر کننده صورت گرفته و بدین ترتیب باز هم از هزینه های تولید کم خواهد شد .
2- تولید کننده فرش کاشان با بکار گیری نیروی کار و دستگاه های بافت نوین با بازدهی بالا درصد خطای تولید را به کم ترین میزان ممکن رسانده و بدین ترتیب تا حد زیادی به کم تر شدن هزینه ها کمک کرده است . بازدهی بالا موجب تولید بیشتر و کم تر شدن خطا موجب سود بیشتر تولید کننده شده است .
3- نوآوری و خلاقیت تولید کننده فرش کاشان ، در راه اندازی فروشگاه اینترنتی بی تأثیر نبوده و تأسیس این فروشگاه ها توسط تولید کنندگان بصورت دو طرفه هم برای تولید کنندگان و هم برای خریداران سودآور می باشد . عرضه محصولات در فروشگاه های اینترنتی به معنای حذف واسطه های فروش و کم شدن هزینه های سربار می باشد . فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مستقیما زیر نظر تولید کننده و تیم فروش اداره شده است و به عبارتی یکی از روش های عرضه مستقیم می باشد . در کنار تمامی موارد بالا که منجر به قیمت ارزان فرش های ماشینی 700 شانه در تراکم 2550 فرش کاشان می شود ، عرضه در فروشگاه های اینترنتی نیز عامل مهمی در خرید ارزان قیمت می باشد . حذف واسطه و اختلاف قیمت محصول بین بازار های آنلاین و بازار های فیزیکی بصورت مستقیم و مشهود از مزیت های فروشگاه آنلاین فرش کاشان است اما مزیت های غیرمستقیم و غیر مشهودی هم وجود دارد که در نهایت به ارزان تر تمام شدن خرید کمک شایانی می کند . مزیت هایی مانند : مشاوره رایگان ، ارسال رایگان محصول درب منزل مشتری ، امکان استفاده از مقالات علمی و تخصصی جهت بالا بردن آگاهی خرید ، عمد نیاز به جابجایی و رفتن به فروشگاه و امکان حضور در فروگاه بدون صرف هزینه ، صرفه جویی درزمان و انرژی به واسطه حضور انلاین در فروشگاه و ... .
خرید فرش 700 شانه در تراکم 2550 به قیمت درب کارخانه
تمامی روش های خرید مستقیم ، فرش های ماشینی را به قیمت درب کارخانه به دست مشتری می رساند . روش های مستقیم شامل : خرید از درب کارخانه ، خرید از نمایشگاه ها یا مراکز پخش و خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می باشد . در بین چهار روش مستقیم موجود و رایج خرید از فروشگاه اینترنتی پر مزیت تر ، به صرفه تر و راحت تر است اما متأسفانه به علت در هم آمیخته شدن این روش به تکنولوژی آنطور که باید و شاید در بین همگان رواج نیافته است . ناگفته نماند که نسل جوان به خوبی توانسته اند با تکنولوژی همراه شده و به کمک فروشگاه های اینترنتی و  روش های آنلاین خرید های خود را به صرفه و آسان نمایند ، اما نسل قدیم همچنان به خرید و فروش محصولات در فروشگاه های فیزیکی پایبند هستند و زمان زیادی نیاز است تا این سبک در بین خریداران و فروشندگان قدیمی تغییر کند .
برای خرید فرش 700 شانه در تراکم 2550 به قیمت درب کارخانه وارد فروشگاه اینترنتی فرش کاشان شوید و در دسته محصولات 700 شانه طرح و نگاره مورد نظر خود را انتخاب نمایید . پس از طی کردن مراحل خرید در کم ترین زمان ممکن فرش ماشینی 700 شانه در تراکم 2550 به ادرس خریدار ارسال می گردد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه