برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۴/۱۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» قیمت فرش 6 متری

قیمت انواع فرش 6 متری

فرش های ماشینی در ابعاد مختلفی چون ابعاد استاندارد فرش شامل فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری به همراه ابعاد سفارشی تولید می شوند که استفاده از آن در هر مکان بسته به اندازه ی فضا صورت می گیرد . امروزه کوچک تر شدن برخی از فضا های منزل امکان استفاده از فرش ماشینی در ابعاد کوچک چون فرش 6 متری را بیشتر از سایر فرش های ماشینی دیگر کرده است . البته گفتن این موضوع نیز خالی از لطف نیست که فرش 6 متری به سبب قابلیت حمل آسان و امکان شستشوی راحت آن بسیار بیشتر از فرش با سایز های بزرگ مورد خریداری قرار می گیرد به طوری که پوشش یک فضای 12 متری با دو تخته فرش 6 متری بیشتر از یک تخته فرش 12 متری می باشد . در کنار بحث ابعاد مناسب و حمل آسان  آن مهم ترین موضوع در انتخاب فرش 6 متری را می توان قیمت آن بیان نمود . قیمت فرش 6 متری به سبب کمتر بودن نسبت به سایر ابعاد فرش بیشترین تقاضا را به خود اختصاص می دهد . البته تعیین قیمت فرش 6 متری در کنار این بحث به بحث ویژگی های به کار رفته در تولید فرش چون الیاف مصرفی ، دستگاه بافت فرش ، تعداد شانه و تراکم و همچنین خصوصیات دیگر به کار رفته در تولید فرش تعیین می شود . که ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با قیمت انواع فرش 6 متری آشنا نماییم .

قیمت فرش 6 متری
فرش در ابعاد 6 متری یکی از ابعادی است که علاوه بر تولید در شاخه فرش های ماشینی سنتی در تولید فرش های فانتزی و مدرن نیز به کار می رود بر خلاف سایز های بزرگ فرش که در تولید فرش های فانتزی استفاده نمی شود . همین مطلب تقاضا در خرید فرش 6 متری را نسبت به سایر ابعاد فرش در کنار بحث حمل آسان و امکان شستشوی راحت آن بیشتر نموده است . قیمت فرش 6 متری همان گونه که در بالا بیان شده است بسته به خصوصیاتی تعیین می شود که ما در اینجا به شرح آن می پردازیم :
تعداد شانه و تراکم فرش : فرش های ماشینی بر اساس تعداد شانه و تراکم در قسمت فرش های سنتی دسته بندی می شوند که این عامل در قیمت یک فرش به ویژه فرش 6 متری تاثیر گذار می باشد . هر چه تعداد شانه و تراکم فرش بالاتر رود قیمت فرش نیز افزایش می یابد و این موضوع در بحث فرش 6 متری نیز تاثیر داشته به طوری که می توان قیمت فرش 6 متری 700 شانه را نسبت به قیمت فرش 1000 شانه 6 متری پایین تر دانست . پس یکی از عواملی که در مشخص نمودن قیمت انواع فرش 6 متری دخیل می باشد تعداد شانه و تراکم فرش می باشد .
نوع الیاف به کار رفته در بافت فرش : معمولا در بافت فرش های ماشینی سنتی استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده به ویژه در فروشگاه فرش کاشان رواج دارد و این موضوع در قیمت فرش تاثیر گذار می باشد و سبب افزایش قیمت می شود . حال آن که استفاده از الیاف جایگزین این الیاف آکریلیک شامل الیاف پلی پروپیلن ، پلی استر  و جوت در تولید فرش های فانتزی در ارزان تر بودن قیمت فرش تاثیر گذار می باشد  به طوری که می توان گفت یک فرش سنتی 6 متری از قیمت بالاتری نسبت به یک فرش فانتزی 6 متری برخوردار است و این موضوع ریشه در نوع جنس الیاف مصرفی دارد .
دستگاه بافت فرش : استفاده از دستگاه های جدید در بافت فرش های ماشینی سبب ارائه یک محصول بی عیب و نقص در دسته بندی فرش سنتی و فانتزی می گردد و این موضوع نیز از مواردی می باشد که در قیمت فرش 6 متری همانند سایر ابعاد فرش تاثیر گذار می باشد . پس می توان یکی از موارد دیگر در قیمت فرش 6 متری را نوع دستگاه فرش بافی مورد استفاده بسته به کارخانه فرش بافی آن بیان نمود .
از خصوصیات دیگر در قیمت فرش 6 متری می توان تعداد رنگ مصرفی در بافت فرش را بیان نمود که در کنار تعداد شانه و تراکم فرش بر قیمت فرش ماشینی تاثیر می گذارد . معمولا در بافت فرش های ماشینی بسته به شانه و تراکم و همچنین طرح فرش از تعداد 8 تا 14 رنگ در بافت فرش استفاده می نمایند که هر چه تعداد رنگ مصرفی بیشتر قیمت فرش نیز بیشتر می شود به طوری که در قیمت فرش 6 متری می توان بدین شرح این موضوع را لحاظ نمود . به طور مثال در فرش های  700 شانه از طیف رنگی برابر 8 ، 10 و 12 رنگ استفاده می کنند که این موضوع سبب می شود تا قیمت فرش 6 متری 700 شانه با تعداد رنگی برابر 10 رنگ بالاتر از قیمت فرش 6 متری 700 شانه با تعداد 8 رنگ باشد .
با توجه به مطالب بیان شده می توان به طور کلی به آگاهی از لیست قیمت انواع فرش 6 متری دست یافت و با توجه به نیاز به خرید این نوع فرش ماشینی پرداخت .

خرید فرش 6 متری
با توجه به کسب اطلاعات در زمینه قیمت فرش 6 متری می توان در خرید این سایز فرش در انواع فرش سنتی و فانتزی به فروشگاهی معتبر در این زمینه مراجعه نمود که در معرفی این فروشگاه می توان فروشگاه فرش کاشان را بیان نمود که به عنوان بزرگ ترین تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در ابعاد مختلف در متنوع ترین طرح و رنگ توانسته نظر خریداران زیادی را به سمت خود جلب نماید که در این زمینه می توان به خرید اینترنتی فرش به همراه خرید حضوری فرش در این فروشگاه اشاره نمود که به همراه ارسال رایگان فرش برای خریداران مهیا شده است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه