برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۸/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فروش فوق العاده فرش های 700 شانه کاشان در طرح هایی جدید

خرید فوق العاده فرش 700 شانه

فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان
اگر بخواهیم پرفروش ترین قالی ماشینی را نام ببریم می توانیم فرش های 700 شانه را معرفی کنیم . این دسته از قالی های درجه یک با تعداد 700 گره در هر متر از عرض قالی و تعداد تراکم طولی 2100 تا 3000 تولید می شوند . نقش و نگاره های این محصولات با استفاده از هشت رنگ طبیعی طراحی شده است .
فرش های هفتصد شانه در دسته های فرش 700 شانه واقعی ، فرش 700 شانه تبدیلی و فرش طرح 700 شانه بافته می شوند .
قالی هفتصد شانه اصل دارای تراکم عرضی 700 و تراکم طولی 2550 است . این دسته از قالی ماشینی در دو نوع قالی هفتصد شانه هشت رنگ و قالی هفتصد شانه ده رنگ به وسیله دستگاه hcpx2 بافته شده است . قالی های اصل هفتصد شانه کاشان بسیار مقاوم و زیبا هستند و به همین دلیل مورد استقبال تمامی خریدارای قرار گرفته اند . این قالی های زیبا را فرش دستبافگونه نیز می نامند . افرادی که به دنبال فرش دستباف نما هستند می توانند فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان را انتخاب نمایند .
فرش هفتصد شانه تبدیلی فرشی است که توسط دستگاه های فرش پانصد شانه بافته شده و با انجام تغییراتی که در دستگاه داده شده است فرش با تراکم 700 تولید می شود . فرش هفتصد تبدیلی با تراکم طولی 1500 به صورت هشت رنگ تولید می گردد . کیفیت فرش هفتصد شانه تبدیلی از فرش 700 شانه واقعی بسیار کمتر می باشد و به همین علت قیمت کمتری نیز دارد .
قالی طرح هفتصد شانه کاشان به دلیل استفاده از طرح های فرش هفتصد شانه اصل در کنار تراکم هزار در دسته فرش های هفتصد شانه کاشان قرار گرفته است . ماشین الات بافنده فرش طرح 700 شانه کاشان معمولا پانصد شانه هستند و فرش طرح هفتصد را با تعداد هفت تا هشت رنگ تولید می کنند .
فرش 700 شانه گل برجسته و فرش ترک 700 شانه از جدیدتریین تولیدات کارخانجات فرش کاشان هستند . تمامی محصولات هفتصد شانه اصل کاشان دارای بالاترین درجه کیفیت و بیشترین مقدار طول عمر و دوام هستند . به دلیل بافت فرش هفتصد شانه کاشان با الیاف صد در صد اکریلیک این فرش ها بدون پرزدهی بوده و از دوام و استحکام بالای برخوردار هستند . فرش های هفتصد شانه درجه یک از لحاظ کیفیت همسطح فرش های تراکم بالا هستند ولی از ضخامت بیشتری نسبت به قالی های 1200 شانه برخوردارند .
پس از مهمترین دلایل فروش بالای این محصولات ظرافت و زیبایی فوق العاده فرش در کنار ضخامت و قیمت مناسب آن است .  خریدارانی که به دنبال فرشی زیبا و در عین حال با دوام برای اتاق پذیرای خود هستند می توانند فرش های هفتصد شانه کاشان را انتخاب کنند . خریدارانی که به دنبال فرشی زیبا و لوکس هستند نیز می توانند فرش های گل برجسته و فرش ترک هفتصد شانه را تهیه نمایند .
طرح و نقوش به کاررفته در فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان بسیار متنوع و گسترده می باشد . فرش 700 شانه سرمه ای و فرش هفتصد شانه کرم از پر فرو ش ترین رنگ های فرش با کیفیت هفتصد شانه هستند . رنگ سرمه ای این محصولات برا فضاهای بسیار بزرگ و مجلل کاربرد داشته و رنگ کرم فرش هفتصد شانه برای فضاهای کم نور و دلگیر به کار می رود . استفاده از فرش مدرن ترک 700 شانه بهترین انتخاب برای خانه های مدرن و جدید است .
فرش ماشینی 700 شانه طرح ناردون از طرح های جدید و پرفروش فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان است . این فرش زیبا با تراکم طولی 2550 در رنگ های نسکافه ای و فیلی به بازار عرضه می شود .

خرید فوق العاده فرش ماشینی 700 شانه
کارخانه فرش سال با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و الیاف درجه یک ، بهترین و با کیفیت ترین فرش های هفتصد شانه را تولید و عرضه می دارد . این کارخانه برای اثبات کیفیت و دوام محصولات خود تمامی فرش های هفتصد شانه را با ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رساند . تمامی طرح های جدید فرش هفتصد شانه کاشان در کارخانه فرش سال با بهترین مواد اولیه مانند نخ خاب اکریلیک هیت ست شده و نخ تار و پود پنبه اصل تولید می گردند .
احداث فروشگاه آنلاین فرش سال از خدمات شرکت فرش سال است . شرکت فرش سال با راه اندازی وب سایت فرش سال سعی براین دارد تمامی فرش های هفتصد شانه کاشان را با قیمت کارخانه به دست مشتری برساند . در این وب سایت خدماتی چون ارسال رایگان فرش هفتصد شانه ، خرید مستقیم و بدون واسطه فرش هفتصد شانه از تولیدی ، خرید فرش هفتصد شانه با ضمات نامه و بیمه نامه ، خرید فرش درجه هفتصد شانه و خرید فرش اصل انجام می شود .
انواع طرح های جدید فرش هفصد شانه کاشان در این وب سایت به صورت اینترنتی و غیر حضوری به فروش می رسند . خانواده هایی که به دنبال طرح هایی جدید و به روز فرش هفتصد شانه کاشان برای فرش جهیزیه عروس خود هستند می توانند از طریف وب سایت فرش سال اقدام به خرید کنند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه